AKP'li Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı görevinden istifa etti

İstanbul’un Bağcılar ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek görevinden istifa etti. AKP’li Çağırıcı, istifasını Twitter hesabından duyurdu.

AKP'li Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı görevinden istifa etti
13 Nisan 2022 Çarşamba 12:06

banner255

İstanbul'da AKP’li Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı görevinden istifa etti.

Kalp rahatsızlığı nedeniyle görevinden istifa ettiğini belirten AKP'li Lokman Çağırıcı, kararını Twitter hesabından paylaştığı açıklamayla duyurdu.

15 yıldır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdiri ve Bağcılar halkının teveccühüyle başkanlık görevini yürüttüğünü kaydeden Çağırıcı, “Görevim boyunca, yol ve dava arkadaşlarım ile birlikte Bağcılar'ımızın yüce gönüllü insanlarına hizmet etmenin gurur ve heyecanını yaşadım” ifadelerini kullandı.

Çağırıcı, açıklamasının devamında şunları kaydetti:

"Daha önce mevcut olan kalp sorunlarımın tekrarlaması sonucu, beni çok sevdiğim Bağcılar halkına hizmetten alıkoyacağı gerçeğiyle karşı karşıya kaldım. Kıymetli hekimlerimizle yaptığımız istişareler neticesinde, görevi bırakmam gerektiği kanaatine vardım. Dolayısıyla 13.04.2022 tarihi itibarıyla Bağcılar Belediye Başkanlığı görevimden istifa etme kararı aldım."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.