3 padişah, 12 cumhurbaşkanı gördü, Coronavirus'u bile hastaneye yatmadan atlattı

6 çocuk ve 12 torun sahibi Şeker Arslan’ın annesinin de 110 yaşına kadar yaşadığı öğrenildi.

3 padişah, 12 cumhurbaşkanı gördü, Coronavirus'u bile hastaneye yatmadan atlattı
27 Haziran 2021 Pazar 13:54

Amasya'da 120 yaşına giren Şeker Arslan, yeni yaşını sürpriz doğum günüyle kutladı. Kızı, 3 padişah ile 12 Cumhurbaşkanı dönemine tanıklık eden 6 çocuk ve 12 torun sahibi Şeker Arslan Coronavirus'u bile hastaneye yatmadan atlattığı belirtilti.

Habertürk'te yer alan habere göre, Amasya'da 120 yaşına giren Şeker Arslan, yeni yaşını sürpriz doğum günüyle kutladı. 3 padişah ile 12 Cumhurbaşkanı dönemine tanıklık eden 6 çocuk ve 12 torun sahibi Şeker Arslan’ın annesinin de 110 yaşına kadar yaşadığı öğrenildi.

Annesinin sağlığını doğal gıdalarla beslenmeye özen göstermesine borçlu olduğunu belirten kızı Serap Yüksel, "Tereyağı, bal, peynir sofrasından hep olurdu. Yoğurdunu kendisi mayalardı. Halen sabah kahvaltısında haşlanmış yumurtası eksik olmaz" dedi. Yüksel, annesinin tek üzüntüsünün torunları henüz evlenmediği için torununun torununu görememek olduğunu söyledi.

Aynı evde birlikte yaşadığı kızı, damadı ve iki torunu 6 ay önce Coronavirus'e (Covid-19) yakalanan Arslan, virüsü hastaneye bile yatmadan atlattı. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.